image
Oferty pracy w Europie od sprawdzonych pracodawców
Skontaktować się z nami
image image
1000+ pracowników znałazli u nas pracę
200+ aktualnych ofert pracy po całej Polski
Korzystnie, bezpiecznie, wygodnie
„Twoja praca – nasza sprawa”
1
Bezpośredni pracodawca, bezpłatne oficjalne zatrudnienie.
2
Duży wybór miejsc pracy dla każdego.
3
Pełne wsparcie od momentu przyjazdu do końca kontraktu
4
Wysokie wynagrodzenie

Na zmieniającym się i dynamicznym rynku pracy jesteśmy elastyczni co do rodzaju współpracy z klientem i warunków umowy. Oferujemy naszym przyszłym pracownikom stabilną i legalną pracę opartą na długoterminowej współpracy i rozwoju zawodowym.

Nasza firma posiada dużą bazę ofert pracy w różnych sektorach w wielu krajach UE, które są aktywnie dodawane i aktualizowane. Dokładnie analizujemy każdą aplikację i wybieramy najlepszą ofertę dla każdego kandydata w oparciu o jego predyspozycje i preferencje. Zatrudniamy młodych, mężczyzn, kobiet, małżeństwo. Przez lata firma otrzymała tysiące wdzięcznych klientów.

Gwarantujemy kompleksową obsługę zatrudnienia, specjalizując się w rekrutacji i zatrudnianiu cudzoziemców. Zapewnienie pełnego wsparcia dla pracownika od pierwszego telefonu do końca umowy o pracę i dalej: profesjonalna analiza i wybór stanowisk pracy, legalizacja (viza,zaproszenia,oświdczenia ), przetwarzanie dokumentów dotyczących zatrudnienia, pomoc w otwarciu rachunku bankowego, wyrobenia numer Pesel, dojazd, spotkanie i zakwaterowanie na mejsce pracy,zajmowanie się sprawami beżącymi,związane z pobytem pracownika w kraju.

Dla nas jest ważne, aby nasz pracownk zadomowili się w nowym kraju i nie było problemów z dokumentami, przeniósł rodzinę bez problemów, znalazł dobre miejsce dla życia, przedszkole, szkołu. Jeżeli trzeba- otrzymał nowe wyksztalcenie. W przypadku utraty pracy, pomożemy Ci znaleźć nową pracę tak szybko, jak to możliwe.

Szybko i skutecznie reagujemy na zmieniające się trendy na rynku pracy. Dla nas ważne, aby zaproponowana praca zapewniła dobry dochód i podobała się.

Popularne obrzary
Popularne zawody
Nadał masz pytanie?
Napisz swój numer telefonu i nasz menedżer skontaktuje się z Tobą

    Być na bieżąco z ofertami pracy
    W popularnych komunikatorach zapisz się do newslettera